"e-dernek yöneticisi" yazılım programı Türkiye’de yasal mevzuata göre hazırlanmış ilk programdır. İçişleri Bakanlığı, Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından tavsiye edilen tek program olma özelliğini ise 2008 yılından beri muhafaza etmektedir. Programımız ayrıca Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahip olup, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından da kayıt altına alınmıştır.

“e-dernek yöneticisi” yazılım programı tüm dernek işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlamaktadır. Programa girilen veriler, ilgili bölümlere aktarılarak mali tablolar ve defterler otomatik olarak oluşturulmaktadır. Aynı şekilde veri girişi yapıldıkça, her yıl nisan ayı sonuna kadar verilmesi gereken beyanname, otomatik olarak hazırlanmaktadır. Dernek sorumlularının kanunen yapmak zorunda olduğu işlemler “uyarı sistemi” ile hatırlatılmakta, bu sayede kullanıcılar idare karşısında cezalı duruma düşmekten kurtulmaktadır. Bu program sayesinde mevzuat açısından bir derneğin kayıt altına alması gereken tüm bilgi ve belgeleri, bilgisayar kullanabilen herkes kolaylıkla tutabilmektedir.

Dernekler Mevzuatı'na bire bir uygun olarak hazırlanan “e-dernek yöneticisi” ile mevzuattaki değişiklikleri de takip edebilirsiniz. Dernekler mevzuatındaki yapılan değişiklikler, program tarafından ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden güncellenmektedir. Ayrıca programı aldıktan sonraki iki yıl boyunca, programda yapılacak güncelleme ve yenilemeler de ücretsiz bir şekilde programa aktarılmaktadır.

Programı kullanırken oluşabilecek aksaklıklara karşı, ister kullanıcıdan ister sistemden kaynaklansın, teknik desteğimiz derneklerimizin hizmetindedir. Program sorumlumuz mesai saatleri içerisinde, telefonla veya uzaktan yardım metoduyla, soruna müdahale ederek hizmetin kesintisiz devamını sağlamaktadır.

Halen mevcut programlar arasında en iddialısı biziz!

e-dernek yöneticisi programının, derneklere sağladığı avantajlar
  • Dernek işlemlerinizin tümünü elektronik ortamda yapmanıza imkân sağlar. Program beyanname ve tüm mali tabloları otomatik olarak oluşturur.
  • Banka hesap hareketlerini, mali tabloları, alacak ve borçları takip edebilir, işletme hesabı tablosu ve mali tabloları kolayca hazırlayabilirsiniz.
  • Dernekler Mevzuatı'na uyumlu olarak hazırlanan “e-dernek yöneticisi” ile mevzuattaki değişiklikleri takip edebilirsiniz.
  • Yapmak zorunda olduğunuz işlemler ve vermeniz gereken bildirimler kullanıcıya uyarı sistemi ile hatırlatıldığından, idare karşısında cezalı duruma düşmezsiniz.
  • Server versiyonu ile dernek verilerinize her ortamdan ve her yerden erişebilirsiniz. Ayrıca dernek verileriniz üzerinde birden çok kişi aynı anda işlem yapabilir.
  • Şubesi olan dernekler, alt kurumlarının verilerini görebilir, bu sayede faaliyetlerini kontrol altında tutabilir.
  • Üye kayıt defterini sistem üzerinden tutabilir, üyelerinize toplu SMS gönderebilirsiniz.
  • Ve dernek yönetimini kolaylaştıran daha birçok özellik…